Контактні лінзи й діти

0

Що робити, якщо лікар поставив діагноз «короткозорість» дитині, рекомендував носити окуляри, але однолітки сміються над нею, обзивають очкариком? Звісно, купити контактні лінзи вот тут linza.com.ua! Переваги цієї продукції перед безконтактною оптикою очевидні.

По-перше, такі вироби більш якісно корегують зір, ніж окуляри. Вставлена в око лінза контактує з його оболонкою, утворюючи спільну оптичну систему. При цьому вона не обмежує поле зору, практично не змінює розмір зображення й не викривляє предмети під час погляду вбік. Крім того, засоби контактної корекції дозволяють уникнути таких проблем із окулярами, як запотівання скла при вході з морозу в тепле приміщення, тиск на скроні, вуха, ніс.

Коли дітям рекомендують контактну оптику?

Контактні лінзи (скорочено – КЛ) рекомендують малечі, підліткам у разі аномалій рефракції, «лінивого ока», видаленого кришталика, а також тоді, коли корекція окулярами не дає бажаного результату.

Призначати дітям таку продукцію рекомендується не раніше, ніж із шести-семи років. Пацієнт повинен уміти самостійно доглядати за оптичними виробами й відповідально ставитися до цієї процедури. Хоча такі рекомендації не означають, що іншого виходу, ніж носити окуляри, у молодших дітей немає. Для малюків маніпуляції з обслуговування лінз можуть виконувати батьки.

Засоби контактної корекції зору оптимальні для активної малечі, яка займається хореографією, художньою гімнастикою, хокеєм, футболом, іншими видами спорту. Таку оптику складно загубити чи зіпсувати, на відміну від окулярів.

Яку продукцію вибрати?

Якщо батьки розраховують, що дитина буде надягати контактні лінзи лише на тренування, на час поїздок на змагання, активного відпочинку в таборі тощо, варто придбати м’які вироби. Найкращим варіантом стануть не КЛ планової заміни, а одноденні чи хоча б розраховані на тиждень-два експлуатації, як, наприклад, ці – http://www.linza.com.ua/uk/2weeks.

Жорсткі лінзи для дітей офтальмологи не рекомендують обирати. Їх легше пошкодити, загубити. Хоча за меншої, ніж у дорослих, чутливості рогової оболонки такий вибір здається цілком логічним. Необхідно, щоб дитяча продукція мала високий коефіцієнт газопроникнення. Купувати лінзи, розраховані не тільки на денне, а й на нічне носіння, не варто – надто великий ризик травмувати органи зору чи заробити ускладнення. Стосується це не лише малечі, а й пацієнтів старшого віку.

Поделиться в социальных сетях: