Здорове майбутнє України: благодійний фонд «Фонд розвитку Київської обласної клінічної лікарні» шукає партнерів

0

Ви бажаєте зробити свій внесок у здорове майбутнє України? Тоді знахідкою для вас стане благодійний фонд «Фонд розвитку Київської обласної клінічної лікарні»! Саме зараз він шукає партнерів. Якщо ви готові допомогти у розробці та реалізації важливих проектів, то можете дізнатися всі деталі за телефонами  +380 44 207-47-06 та +380 67 209 73 59.

Як можна допомогти проекту?

  • Благодійне пожертвування на розрахунковий рахунок.
  • Гуманітарна допомога. Ви можете передати лікарні медичне обладнання та лікарські препарати.

Якщо вашим вибором є фінансова допомога лікарні, можете буди впевненим у цільовому використанні грошей. Благодійна установа надає всі необхідні папери, котрі підтверджують надходження та використання благодійних фінансових засобів.

Підтримка КОКЛ є дуже важливою у наш час, бо таким чином забезпечується кваліфікована та ефективна медична допомога сотням людей.

Декілька слів про благодійний фонд

Він був створений, щоб підтримувати якість медичного обслуговування на належному рівні. Зауважимо, що від якості медицини залежить майбутнє громадян, тому дуже важливо приділяти цьому максимальну увагу.

У теперішній час система охорони здоров’я не може обійтися без серйозних реформ та удосконалень. Це питання набирає максимальної актуалізації, коли наша країна стала на шлях євроінтеграції.

Повноцінний розвиток країни є неможливим, коли на її території  тисячі пацієнтів стикаються з   банальною відсутністю необхідних медикаментів і через це помирають. Також не є достатньою і кількість кваліфікованої допомоги. У такій критичній ситуації не можна зволікати.

Проблема полягає у тому, що держава не може фінансувати медичні заклади у необхідному для повноцінного існування обсязі. Київська обласна клінічна лікарня також страждає від нестачі фінансових засобів. Те, що надходить на потреби закладу – це лише частина того, що потрібно. Витрати на потреби лікарні не може покрити державне фінансування.

Київська обласна клінічна лікарня має сильну потребу у сучасному медичному обладнанні, інструментарії, капітальним ремонтам, укріпленні матеріально-технічного ресурсу, оновленні лабораторій, переобладнанні палат, підвищенні кваліфікації медичних працівників. Щоб задовольнити усі ці потреби у повній мірі і було створено Благодійний фонд розвитку КОКЛ. Завдяки фінансовій та гуманітарній допомозі заклад поступово перетворюється на сучасну багатопрофільну клініку.

Поделиться в социальных сетях: